Trakya Efsane Spor Kulübü

 Trakya Efsane Spor Kulübü 2019 yılında Panathinaikos Basketbol Akademi Türkiye spor okullarındaki 5-18 yaş grubu kız-erkek öğrencilerden oluşan ve Türkiye Basketbol Federasyonun düzenlediği  U10 , U11, U12, U14, U16 , U18 Türkiye Basketbol Federasyonu resmi liglerinde ve özel liglerde mücadele etmek için kurulmuştur.

Sporcularımızın almış olduğu eğitimler sonucu rekabetçi ve maç ortamında, ne kadar geliştiklerini, eksikliklerinin neler olduğunu, hangi konularda yeterli;  hangi konularda yetersiz kaldığını görmek ve bunlar ile ilgili antrenman programları yeniden düzenleyerek, ekstra çalışmalar ile bu eksikliklerin giderilmesi  amaçlanmaktadır.

Pao Basketbol Okullarında maç kazanmak tan öte sporcularımızın gelişimi ve sporcularımızı  zeki, çevik, ahlaklı  olarak yetiştirmeyi ilke edinmiş ve kişisel gelişimleri önemsenmiştir.

 Trakya Efsane Spor Kulübü bu açıdan çok önem verdiğimiz bir projedir. Başarısı kanıtlanmış Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini alan sporcularımızın da kulüp maçları sayesinde kendilerini görme şansı olacaktır.

         Bize katılmak için BURAYA tıklayınız.

en iyi basketbol akademisi

efsane sensin

pao basket logo

TBF LOGO

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )