Trakya Efsane Spor Kulübü

                 Trakya Efsane Spor Kulübü 2019 yılında Panathinaikos Basketbol Akademi Türkiye spor okullarındaki 5-18 yaş grubu kız-erkek öğrencilerden oluşan ve Türkiye Basketbol Federasyonun düzenlediği          U10 , U11, U12, U14, U16 , U18 liglerinde ve özel liglerde mücadele etmek için kurulmuştur.

                         Sporcularımızın almış olduğu eğitimler sonucu rekabetçi ve maç ortamında, ne kadar geliştiklerini, eksikliklerinin neler olduğunu, hangi konularda yeterli;  hangi konularda yetersiz kaldığını görmek ve bunlar ile ilgili antrenman programları yeniden düzenleyerek, ekstra çalışmalar ile bu eksikliklerin giderilmesi  amaçlanmaktadır.

                         Pao Basketbol Okullarında maç kazanmak tan öte sporcularımızın gelişimi ve sporcularımızı  zeki, çevik, ahlaklı  olarak yetiştirmeyi ilke edinmiş ve kişisel gelişimleri önemsenmiştir.  Trakya Efsane Spor Kulübü bu açıdan çok önem verdiğimiz bir projedir. Başarısı kanıtlanmış Avrupa’nın en iyi eğitimini alan sporcularımızın da kulüp maçları sayesinde kendilerini görme şansı olacaktır.

                                Bize katılmak için BURAYA tıklayınız.

türkiye basketbol federasyonu

footer-logo

AÇIKLAMA
Trakya Efsane Spor Kulübü
Konu
Trakya Efsane Spor Kulübü
Kısa Özet
Panathinaikos basketbol okulların öğrencilerinden oluşan kulüp.
Yazar