Bizden Haberler

Sömestr Tatili Ücretsiz Kurs

 Geleneksel Panathinaikos Basketbol Okulları Sömestr Tatili Ücretsiz Kurs  Kampanyası Başladı.

Panathinaikos basketbol okulları olarak çocuklarımızı önemsiyor ve onların en iyi sistemle eğitimle tanışmaları için fırsat yaratıyoruz. 5-12 yaş arası çocukların arkadaşlarıyla dışarıda oynamaya, hareket etmeye, spora ihtiyacı var. Çocuklarda artan obezitenin en büyük nedeni, uzun saatler hareket etmek yerine televizyon karşısında abur cubur tüketmek.

Çocuğunuzun spor yapmasını sağlayın. Düzenli sporla uğraşan çocukların hafızasının güçlendiği kanıtlandı. 9-10 yaşındaki bazı çocukların beyin görüntülerini inceleyen bilim insanları, spor yapanların beynindeki beyaz maddenin daha fazla ve yoğun olduğunu saptadı. Beyaz madde beynin farklı bölgelerindeki bağlantıların güçlenmesini, bilişsel becerilerin artmasını sağlıyor.

İnternet ya da televizyon başında geçirilen zaman; enerjinin koşarak, zıplayarak, oynayarak harcanması yerine depolanmasına neden oluyor. Sonuç: Aşırı hareketlilik ya da agresyon. Çocuk ne güzel oyalanıyor diye düşünmeyin. McGill Üniversitesi araştırmasına göre 7 yaşından önce spora başlayanların beynindeki motor bölgeler arası bağlantılar daha güçlü.

Bu dönemde alınan basketbol dersleri sayesinde, kol ve bacakların tam kullanımı, yürüme, yemek yeme, merdiven çıkma gibi günlük yaşamı sürdürmeye yarayan, hareket yeteneğini sağlayan motor becerilerinde ve beyin yapısında olumlu değişimler gözleniyor.

Zamane çocuklarının öz güveni patlamış gibi görünse de, kırılganlar. Yanlış yaptığında uyarın ama aşağılamayın, kandırmayın, açık olun. Emretmeyin, rica edin. Teşekkürü çok görmeyin. Spor yapmaya teşvik edin.

Haydi cocuklar salona. Avrupanın başarısı kanıtlanmıs EN İYİ BASKETBOL OKULU , Panathinaikos Basketbol Okullarında  Sömestr Tatili Ücretsiz Kurs fırsatını kaçırma. Efsane olmak sizin elinizde. Avrupa’nın En İyi Basketbol Okullarında ucretsiz egitim firsati.

Sınırli kontenjan icin acele ediniz, BURADAN başvuru yapabilirsiniz. 

Bizi   SOSYAL MEDYADAN takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )