Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu

               Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu , Geleceğin Efsanesi SEN OL sloganıyla yola çıkan Avrupa’nın 111 yıllık köklü ve başarısı kanıtlanmış en iyi sistemiyle basketbol okulu çalışmalarını sürdüren Panathinaikos Basketbol Spor Okullarınına baglı açılan  Sivas Panathinaikos Basketbol Akademi şubemiz de , gençlerimizi çalışmaları görmek, en kaliteli basketbol eğitimiyle ve bizlerle tanışmak için ücretsiz tanışma  ve deneme antrenmanlarına bekliyoruz.

                Sivas ın basketbol potansiyelini biliyoruz ve bunu daha geliştirmek için Sivas ta basketbol okulu açtık.

          Avrupanın en iyi basketbol spor okulu Panathinaikos Basketbol Okulları , 17 Haziran 2019  da Sivas ta çalışmalarına başladı.  

               Çalışmalarını Sivas Lisesi Spor Salonunda  yapan  Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu Direktörü Kaan KARASU  ; biz yetenekli gençler aramıyoruz , amacımız  Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından lisanslı ve tecrübeli antrenörlerimizle birlikte tüm 5-10 yaş arası mini basketbol için ve 11-18 yaş arası çocuklarımızı ve gençlerimizi başarısı kanıtlanmış Panathinaikos basketbol altyapı sistemiyle geleceğin efsane adayı basketbolcu olarak yetiştirmek istiyoruz diyor.

On-line kayıt olmak için BURAYA tıklayınız.

        Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu nda , Ayrıca açılışımıza özel  kayıt imkanları için acele ediniz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

 

 

İletişim için : Kaan KARASU  Tel: 0 507 660 20 40

                         Ali Galip AKSOY Tel: 0 507 370 46 07

Facebook sayfamız için  BURAYA tıklayın.

www.paobasketturkiye.com

Başlık
Tarih
Sayfa/Yazı Adı
Sivas Panathinaikos Basketbol Akademi
Derecelendirme
51star1star1star1star1star