Panathinaikos Türkiye Basketbol Okulları

Panathinaikos Türkiye Basketbol Spor Okulları

Panathinaikos Türkiye Basketbol Spor Okulları , Dünyanın en iyi basketbol takımlarından biri olan Panathinaikos kulübünün Türkiyedeki resmi basketbol okuludur.

Türkiye de Basketbol Spor Okulları’na yeni bir rakip geldi. Tabi ki amaç rekabet değil; Asıl amaç gençlerimizin ve çocuklarımızın sağlıklı ve başarılı koşullarda, sporu severek büyümelerini ve gelişmelerini sağlamak. Basketbol ise burada hem bir araç hem de sosyalleşmek ve eğlenmek için bir araç konumunda. Geleceğinde basketbol hayalleri kuran gençlerimiz için ise ilk adımı profesyonelce atma fırsatıdır.

Panathinaikos Türkiye Basketbol Okulları , Türkiye deki spor okulları arasında en çok tercih edilenlerden biri olacağına eminiz.

Çünkü PAO Basketbol Spor Okulu dünya çapında eğitim veriyor ve dünya çapında ilgi görüyor. Bu kaliteyi de ülkemize getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Basketbol eğitimi, profesyonel ve bu alanda yeterli lisans derecesine  sahip eğitmenler tarafından veriliyor. Yani daha önce benzer eğitimleri vermiş, takımlarda koçluk yapmış eğitmenlerimiz var. Çocuklarınız ilk adımlarında #efsane olmaya ilerleyecekler. Ünlü ve başarılı birçok oyuncu Panathinaikos Basketbol Akademisin de yetişmiştir.

Basketbol’da Türkiye’yi dünya çapında temsil edecek başarılı oyuncular yetiştireceğimize inanıyoruz.

Bizler gibi bu inanca sahip aileler ve gençlere kapımız her zaman açık.

Basketbol okulumuzu Türkiye’nin tüm illerine ulaştırmak öncelikli hedefimiz. Bu aşamada gelen başvuruları değerlendiriyoruz ve en uygun olanları onaylıyoruz. Lüleburgaz ve Koşuyolu İstanbul Panathinaikos basketbol spor okulları  ilk bir ay içerisinde faaliyete geçirdik. Bartın ve Antalya Basketbol Spor Okullarımızda Eylül ayı içerisinde çalışmalarına başlamıştır. Akademi  Başvurularınızın değerlendirilmesini isterseniz Buradan Akademi Başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye Basketbol Okulları arasında ilk defa Basket Pad sistemi ile çocuklarımızın performanslarını on-line ortamda velilerimize sunuyoruz. Basket Pad sistemi ile çocuğunuzun gelişimini takip edebilir, verilen tavsiyeleri inceleyebilir, doğru beslenme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Basket Pad sistemi sadece Panathinaikos Basketbol Spor Okulları Türkiye öğrencilerine özel olarak belirli bir süre için ücretsiz sunuluyor.

Panathinaikos Türkiye Basketbol Akademisi olarak, çocuklarınızı kendi çocuklarımız gibi görüyor, onların hem bedensel hem de psikolojik eğitimlerine özen gösteriyoruz. Doğru eğitmenler ve profesyonel yöntemlerle yapacağımız eğitimler sonucunda hem ailelerimizi hem de ülkemizi gururlandıracak bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

#efsaneol’mak için buradan başvuru yapabilirsiniz. Tüm sorularınız ve düşünceleriniz için bizimle iletişime geçin. En kısa sürede size dönüş yapacağız. Facebook hesabımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Panathinaikos Türkiye Basketbol Okulları

Panathinaikos Worldwide Basketball Academy Turkey

 

basketbol okulu franchise

güvenli basketbol okulu

6 Euroleague Şampiyonluğu

TBF LOGO

pao basket logo

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )