Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları  , her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ,  hem geçen sezonun eksikliklerini tamamlama hem de yaz aylarındaki zamanımızı spor ile değerlendirmek için yapılan çalışmalardır. Bu yaz bilindiği üzere dünyadaki Pandemi ( Korona Virüs ) sebebiyle yarım kalan antrenmanlar yüzünden daha da önemli bir hal almıştır.  Sağlık Bakanlığı talimatlarına uygun olarak aldığımız tedbirler ve yine sürece uygun olarak yeniden düzenlediğimiz antrenman programlarına göre çalışmalar yapılacaktır. 

             Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları  çocuklara sadece basketbol eğitim verilmiyor ve aynı zamanda çocukların sosyalleşebildiği çok önemli ortamlar oluşturuluyor.

            Basketbol branşında uzman antrenörler eşliğinde, düzenli olarak dezenfekte edilen modern spor tesislerinde çocuklarımıza ve gençlerimize  basketbol eğitimi verirken aynı zamanda da neşeli güzel bir yaz tatilini onlara yaşatmaya gayret ediyoruz.  2016’da bir hayal kurduk. Kurduğumuz hayalin temelinde Ülkemiz de yeni efsane basketbolcuları Avrupa’nın en iyi basketbol eğitim sistemiyle yetiştirmek. İşte biz de o hayalle yola çıktık. Efsane basketbolcuların yetiştiği Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini veren  Panathinaikos Basketball Academy sistemiyle  çocuklarımıza basketbol eğitimi veriyoruz. 

              Avrupa da basketbol ülkelerinde neler varsa Türkiye de de mevcut. Antrenörlerimiz  çocukların tek bir şeyle değil, sanatla, sporla yetişmelerini örnek gösteriyor ve hedef alıyor. Kış döneminde hafta içinde okul, hafta sonunda spor okullarımızdaki programlarla onları çok güçlü bir şekilde geleceğe taşımaya gayret ederken; Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu ile hafta içi sıcak yaz aylarında hem spor, hem eğlence hem de sosyalleşmelerini sağlamaya gayret edeceğiz.

         Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları , pandemi sebebiyle gruplarını maksimum 12 kişi ile sınırlandırdı. Bu yüzden sınırlı bir kontenjanımız var. Kayıt için acele etmekte fayda var. kayıt için BURAYA tıklayabilirsiniz.

               Avrupa’nın en iyi basketbol akademisinin Türkiye geneli faaliyet gösteren 33 şubesinde , 2500 ü aşkın 5-18 yaş arası kız-erkek çocuk ve gençlerimiz için kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıca başarılı çocuklarımız ve gençlerimiz Trakya Efsane Spor Kulübümüzde Lisanslı oyuncu olarak Basketbol federasyonun düzenlemiş olduğu liglerde maçlara katılacaklardır.

               Okullarımızda Anne ve Babası çalışmayan çocuklarımıza , Şehit ve Gazi çocuklarımıza okullarımız ücretsizdir.

Online Sporcu Kayıt için BURAYA tıklayınız.  INSTAGRAM 

Panathinaikos Basketbol Akademi , Türkiye Basketbol Okulları birliği üyesidir.

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları alınan tedbirler aşağıdaki gibidir.

türkiye basketbol federasyonu

basketbol okulları birliği

trakya efsane basketbol kulübü