Bizden Haberler

Panathinaikos Basketbol Ara Yarı Yıl Tatil Hediyesi

Avrupa’nın en iyi basketbol akademisi Panathinaikos Basketball Academy Turkey’in ; Türkiye genelindeki 27 şubesinde 16-25 Kasım 2019 tarihleri arasında herhangi bir spor okuluna kayıtlı olmayan tüm 5-18 yaş arası çocuklarımıza Panathinaikos Basketbol Ara Yarı Yıl Tatil Hediyesi

Panathinaikos Basketball Academy Turkey Genel Direktörü Önder Çetin, tüm akademilerimiz de şehit ve gazi çocukları , anne ve babası çalışmayan çocuklarımız zaten ücretsiz eğitim görüyordu;  şimdi de bir sosyal sorumluluk projesi olarak ara yarı yıl tatilinde hiçbir spor okuluna devam etmeyen ancak spor yapmak isteyen tüm cocuklarımıza ücretsiz eğitim vererek basketbol ile tanışmalarına vesile olacağız. Yapmaları gereken tek şey www.paobasketturkiye.com web sitemiz adresinden ön kayıt formu doldurmaları ve spor kıyafetleriyle şubelerimizin bulunduğu yerlerde antrenmanların yapıldığı salonlara gelmeleridir.

pao basketbol 113 yaşında

güvenli basketbol okulu

6 Euroleague Şampiyonluğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )