Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu

Lüleburgaz Doğa Koleji spor salonun da Avrupa’nın en iyi basketbol akademisi Panathinaikos Basketbol Akademi Yaz Spor Okulu kapanışı dolayısıyla tören düzenlendi.

Panathinaikos Basketbol Okulları Türkiye Genel Direktörü Önder ÇETİN tarafından yapılan açıklamaya göre, yaz tatili boyunca Türkiye genelindeki 24 şubemiz de 1700 den fazla çocuğumuza basketbol eğitimi verilen Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu kapanış töreni gerçekleştirildi. Törene, Panathinaikos Basketbol Akademi Genel Direktörü, yöneticiler, antrenörler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Panathinaikos Basketbol Okulları Türkiye Genel Direktörü Önder ÇETİN , kapanış töreninde yaptığı konuşmada, bu yıl çok başarılı bir sezonun geçirildiğini ve Türkiye geneli 1700 den fazla öğrencinin sporla buluşturulduğunu bildirdi.

Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulunda çocuklara sadece eğitim verilmediğini, çocukların sosyalleşebildiği çok önemli ortamları oluşturduklarını kaydeden Çetin, şöyle konuştu:

Basketbol branşında uzman antrenörler eşliğinde, Lüleburgaz Doğa Kolejinin modern spor tesislerinde onlara basketbol eğitimi verirken aynı zamanda da neşeli güzel bir yaz tatilini onlara yaşatmaya gayret ettik 2016’da bir hayal kurduk. Kurduğumuz hayalin temelinde Ülkemiz de yeni efsane basketbolcuları Avrupa’nın en iyi basketbol eğitim sistemiyle yetiştirmek. İşte biz de o hayalle yola çıktık.

Efsane basketbolcuların yetiştiği Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini veren  Panathinaikos Basketbol Okulları sistemiyle Lüleburgazlı çocuklarımızı da eğitiyoruz. Avrupa da basketbol ülkelerinde neler varsa Türkiye de de , Lüleburgaz da da mevcut.

Antrenörlerimiz  çocukların tek bir şeyle değil, sanatla, sporla yetişmelerini örnek gösteriyor ve hedef alıyor. Ben bir veli olarak kendi çocuğuma bunları yapıyorum ve tavsiye ediyorum. Hafta içinde okul, hafta sonunda spor okullarımızdaki programlarla onları çok güçlü bir şekilde geleceğe taşıyalım istiyorum.

Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu , 5-18 yaş grubu kız-erkek çocuklar ve gençler için basketbol eğitiminin verildiği ve bu yaz 1700 den fazla çocuğun eğitim aldığı Yaz Spor Okulları yapılan törenle sona erdi. Velilerimiz çocuklarına başarı belgelerini takdim ederek onların sevinçlerine ortak oldular.

Avrupa’nın en iyi basketbol akademisinin Türkiye geneli faaliyet gösteren 24 şubesinde 5-18 yaş arası kız-erkek çocuk ve gençlerimiz için kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıca başarılı çocuklarımız ve gençlerimiz Trakya Efsane Spor Kulübümüzde Lisanslı oyuncu olarak Basketbol federasyonun düzenlemiş olduğu liglerde maçlara katılacaklardır. Okullarımızda Anne ve Babası çalışmayan çocuklarımıza , Şehit ve Gazi çocuklarımıza okullarımız ücretsizdir.

Online Sporcu Kayıt için BURAYA tıklayınız.  

INSTAGRAM 

Panathinaikos Basketbol Akademi , Türkiye Basketbol Okulları Birliği üyesidir.

TBF LOGO

güvenli basketbol okulu

pao basket logo

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )