Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulları

Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulları, Panathinaikos  ve Türk basketboluna yeni efsane oyuncular kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına Türkiye genelinde 19 şubesi bulunan Panathinaikos Basketbol Okullarının 20. şubesi Lüleburgaz Basketbol Okulu Lüleburgaz da Lüleburgaz Doğa Koleji işbirliği ile açılıyor.

Panathinaikos Basketbol kurslarında  pek çok çocuk basketbol ile tanışırken, çocuklarımızın basketbol yetenekleri de ölçülür. Basketbol Okullarımızda başarılı performans gösteren gençlerimiz, ilerleyen dönemde Panathinaikos Basketbol Altyapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecek. 5-18 yaş aralığındaki çocukların ve gençlerin  katılabileceği Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulları seni bekliyor.

Tüm Panathinaikos Basketbol Okullarında her 10 öğrenciye 1 Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından belgeli Antrenör ve her sporcuya yaşına ve grubuna uygun 1 top düşmektedir. 

Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Lüleburgaz Doğa Koleji Spor Salonunda yapılacak antrenmanlarda Panathinaikos Basketbol Akademi antrenman programları uygulanacaktır. Böylece bütün çocuklarımız Panathinaikos Basketbol altyapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve öz güven kazanmalarını sağlayacak.  Kayıtlar, şube kontenjanı ile sınırlı olacak.

Başarılı sporcularımız, Panathinaikos Basketbol altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak…

Başarılı performans gösteren gençlerimiz , Panathinaikos Basketbol altyapı takımlarının seçmelerine götürülecektir.

LÜLEBURGAZ’A ÖZEL FIRSAT

Tüm Akademilerimizde olduğu gibi Lüleburgaz Şubemizde de Gazi ve Şehit çocuklarımız ücretsiz eğitim görecektir. 2019-2020 dönemi kaydınızda yaptıranlara 1500 TL değerindeki Basketbol Kış Gelişim Kampımız hediye edilecek ve ayrıca Kız öğrencilerimize Liste fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır.

 Açılışa özel kampanyalı fiyatlar ile sizde Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okullarında yerinizi almak için acele ediniz.

On-line kayıt için BURAYA TIKLAYINIZ

Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ,

Panathinaikos basketbol okullarının resmi sitesi

https://paobasketturkiye.com/

 adresini ziyaret edebilirler veya 0 532 403 47 07 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Çocuklarımızın güvenliği için Sağlık Bakanlığı ve ilgili yetkili kurumların belirlediği Kovid 19 tedbirleri max düzeyde uygulanmakta ve ilgili makamların yaptığı denetleme ve inceleme sonucu Panathinaikos Basketbol Okulları “GÜVENLİ BASKETBOL OKULU” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

güvenli basketbol okulu

güvenli basketbol okulu

 

Panathinaikos Basketbol
product image
Fırsat Derecesi
1star1star1star1star1star
Üye Değerlendirmesi
5 based on 3 votes
Akademi Adı
Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulu
Fırsat Konusu
Basketbol Kursu
Ücret
TRY 300
Kampanya Devam Ediyormu
Pre-Order Only

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )