Bizden Haberler

Lüleburgaz Panathinaikos Akademi Açıldı

Lüleburgaz Panathinaikos Akademi Açıldı.

Avrupanin En İyi Basketbol Okulu Panathinaikos Basketball Academy Turkey in Lüleburgaz şubesi Lüleburgaz Panathinaikos Akademi Açıldı.

Okulun açılışını Lüleburgaz Belediye Baskani Sayın Dr. Murat Gerenli , Lüleburgaz Doga Koleji Yöneticileri, Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu sporcu ve velilerimiz, Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulumuz sporcu ve velilerimiz ve misafirimiz olan Istanbul Beylikduzu Genclik Spor Kulubu Baskani Bahar Kuşoğlu Tarhan ve sporcularinin katilimiyla gerceklestirdik.

Amacimiz Avrupa’nin en iyi basketbol alt yapi eğitimiyle, gelecegimizin teminati cocuklarimizi once iyi insan, sonra ahlakli saygili ve saglikli bireyler olmalarina yardimci olmak ve son olarak ta yetenekli ve caliskan ise efsane bir basketbolcu olmalarini saglamaktir. 

Çocuklarımızın güvenliği için Sağlık Bakanlığı ve ilgili yetkili kurumların belirlediği Kovid 19 tedbirleri maksimum düzeyde uygulanmakta ve ilgili makamların yaptığı denetleme ve inceleme sonucu Panathinaikos Basketbol OkullarıGÜVENLİ BASKETBOL OKULU” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Kayıtlarımız devam etmektedir. Ön Başvuru Formu

Açılışımıza basının da yoğun ilgisi vardı. Tüm basın emekçilerine de teşekkür ediyoruz.

Basında çıkan haberlerimiz için

FANATİK GAZETESİ

HÜRFİKİR GAZETESİ 

GÖRÜNÜM GAZETESİ 

HÜRRİYET GAZETESİ

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. INSTAGRAM . 

güvenli basketbol okulu

güvenli basketbol okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )