ÖNDER ÇETİN
Genel Direktör
Önder ÇETİN

 

Genel Direktör

1973 Adana doğumlu. 1979 yılından itibaren Adanaspor kulubunun  her kategori altyapılarında lisanslı sporculuk yapmıstır. Ege üniversitesi Basketbol takımında oynadıktan sonra altyapılarda çeşitli yaş kategorilerinde antrenörlük yapmıştır. Lüleburgaz Basketbol Akademi, Çukurova Belediye Spor kuluplerinde Erkekler Bölgesel lig de Asistan Koçluk yapmıştır. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilir. Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunudur. Yurt içi ve Yurt dısında bir çok fabrika kurmuş ve üst düzey yöneticilik yapmıştır. D  Kategori Antrenörlük belgesi vardır.

bilal öz
Spor Okulları Koordinatörü
Bilal ÖZ

 

Spor Okulları Koordinatörü

1965 Adana doğumlu. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu. 1990 yılından beri birçok kulüpte altyapı baş antrenörlüğü yapmıştır.  Adanaspor,  Adana Demirspor, Adana Kozanspor  ve Adana Çukurova Belediyespor basketbol takımlarıyla ulusal liglerde antrenörlük deneyimleri vardır. Yetiştirdiği  onlarca oyuncu Türkiye’nin birçok takımında başarıyla mücadele etmektedir. A kategori antrenör belgesine sahiptir.

Karadeniz Bölge Sorumlusu
Mehmet ÖZTÜRK

 

Karadeniz Bölge Sorumlusu

1969 Trabzon doğumlu. Yıllardır basketbolun içerisinde yer alan Mehmet Öztürk ekibimizde Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak yer almaktadır.

İç Anadolu Bölge Sorumlusu
Sinan TELLİ

 

İç Anadolu  Bölge Sorumlusu

1966 İstanbul doğumlu. Ankara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Türkiye Basketbol 1. ve 2. liglerinde çeşitli takımlarda basketbol oynamıştır. Birçok kulüpte Alt Yapı Sorumluluğu görevlerinde bulunmuş ve sayısız oyuncu yetiştirmiştir.Son olarak Pınar Karşıyaka Ankara nın Alt Yapı Sorumluluğunu yapmıştır.2005 yılında kurduğu NBA     ( Nokta Basketbol Akademi ) kulubünde Başkanlık ve Baş antrenörlük yapmıştır, ayrıca çeşitli sektörlerde orta ve üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Evli ve 1 çocuk babası olan hocamız A kategori ( 5. kademe ) Antrenör belgesine sahiptir.

Akdeniz Bölge Sorumlusu
Veli IŞIK

 

Akdeniz Bölge Sorumlusu

1994 Adana doğumlu. İskenderun Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu. Çukurova Üniversitesi, Adana DSİ takımlarında ve üniversite basketbol takımında oynamıştır. İyi derece İngilizce bilmektedir.

TANIYALIM
Photo ofÖNDER ÇETİN
Ad Soyad
ÖNDER ÇETİN
Website
Görevi
GENERAL DIRECTOR
Şirket
PANATHINAIKOS BASKETBALL ACADEMY TURKEY
ONLINE KAYITBAŞVURU FORMU
+ +