Bizden Haberler

Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu

Türkiye geneli 20 şubede faaliyet gösteren Panathinaikos Basketbol Okulları 21. şubesini Diyarbakır da 18 Mayıs 2019 Cumartesi açıyor. Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu  çok yakında Diyarbakır’ın en iyi okulu Diyarbakır Yedi iklim Okullarında faaliyetlerini sürdürecek.

111 yıllık köklü bir kulüp olan Panathinaikos Basketbol Kulübü geleceğini garantiye almak adına dünyanın birçok ülkesinde basketbol akademileri açıyor ve buralarda başarısı ispatlanmış basketbol eğitim sistemiyle yeni efsanelerini yetiştirmeyi amaçlıyor.

Sayısız Efsane basketbolcu yetiştiren kulüp aynı zamanda NBA e en çok oyuncu gönderen ve Basketbol de Avrupanın en büyük kupası Euroleague 6 kez ile en çok kazanan takım. Diyarbakır Yedi iklim Koleji spor salonunda yapılacak antrenmanlar ile Diyarbakırlı çocuk ve gençlerimizi yetiştirmeye başlıyacak

Panathinaikos Basketbol Kurslarında  pek çok çocuk basketbol ile tanışırken , çocuklarımızın basketbol yetenekleri de ölçülür. Basketbol Okullarımızda başarılı performans gösteren gençlerimiz, ilerleyen dönemde Panathinaikos Basketbol Altyapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecek.

5-18 yaş aralığındaki çocukların ve gençlerin  katılabileceği Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu seni bekliyor.

Amacımız , Avrupanın en iyi basketbol alt yapı eğitimiyle geleceğimizin teminatiı cocuklarımızı önce iyi insan, sonra ahlaklı, saygılı ve sağlıklı bireyler olmalarına yardımcı olmak ve son olarak ta yetenekli ve çalışkan ise efsane bir basketbolcu olmalarını sağlamaktır. 

Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu sınırlı sayıdaki kontenjanlarımız için kayıtlarımız başlamıştır .

Ön başvuru için BURADAN başvuru yapabilirsiniz. 

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

İletişim için Baş Antrenör: Özgür BÜYÜK 

Telefon : 0 505 348 28 01

Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu

pao basket logo

güvenli basketbol okulu

TBF LOGO

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )