Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu

Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu , Geleceğin Efsanesi SEN OL sloganıyla yola çıkan Avrupa’nın 110 yıllık köklü ve başarısı kanıtlanmış en iyi sistemiyle basketbol kursu çalışmalarını sürdüren Panathinaikos Basketbol Akademi ; Çorlu da yeni açılacak olan Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu şubemiz de , gençlerimizi çalışmaları görmek, en kaliteli basketbol eğitimiyle ve bizlerle tanışmak için ücretsiz tanışma  ve deneme antrenmanlarına bekliyoruz.

Çorlu ilçesinin basketbol potansiyelini biliyoruz ve bunu daha geliştirmek için Çorlu da basketbol kursu açıyoruz. 

Avrupanın en iyi basketbol spor okulları Panathinaikos , 24 Kasım 2018 de Çorlu da çalışmalarına başlıyor. Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulunda açılışa özel antrenman forması ücretsiz verilecektir. Akademiyle ilgili detaylı bilgi için 0 532 403 47 07 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

24 Kasım 2018 Cumartesi günü Çorlu Şehit Metin Arslan Kız İ.H.L. Spor Salonunda Saat 14.30 da çalışmalarına başlayacak olan Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu Türkiye Direktörü Önder ÇETİN ; biz yetenekli gençler aramıyoruz , amacımız  Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından lisanslı ve tecrübeli antrenörlerimizle birlikte tüm 5-10 yaş arası mini basketbol için ve 11-18 yaş arası çocuklarımızı ve gençlerimizi başarısı kanıtlanmış Panathinaikos Basketbol altyapı sistemiyle geleceğin efsane adayı basketbolcuları olarak yetiştirmek istiyoruz diyor.

On-line kayıt olmak için BURAYA tıklayınız.

Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu nda , Ayrıca açılışımıza özel Aralık ayında kayıt yaptıranlara aylık 200 TL yerine , 150 TL ye kayıt imkanı ve kayıt yaptıran tüm çocuklarımıza orjinal Panathinaikos çift taraflı antrenman forması hediye ediyoruz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Çocuklarımızın güvenliği için Sağlık Bakanlığı ve ilgili yetkili kurumların belirlediği Kovid 19 tedbirleri max düzeyde uygulanmakta ve ilgili makamların yaptığı denetleme ve inceleme sonucu Panathinaikos Basketbol Okulları “GÜVENLİ BASKETBOL OKULU” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

İletişim için Önder ÇETİN Tel: 0 532 403 47 07

Facebook sayfamız için  BURAYA tıklayın.

www.paobasketturkiye.com

güvenli basketbol okulu

güvenli basketbol okulu

Panathinaikos Basketbol
product image
Fırsat Derecesi
1star1star1star1star1star
Üye Değerlendirmesi
5 based on 3 votes
Akademi Adı
Panathinaikos Basketbol Spor Okulları
Fırsat Konusu
Basketbol Kursu
Ücret
TRY 300
Kampanya Devam Ediyormu
Available in Stock
Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#efsanesensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. #buradaefsanesensin