Bizden Haberler

Çorlu Panathinaikos Basketbol Yaz Dönemi 

Çorlu Panathinaikos Basketbol Yaz Dönemi  , her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ,  hem geçen sezonun eksikliklerini tamamlama hem de yaz aylarındaki zamanımızı spor ile değerlendirmek için yapılan çalışmalardır. Bu yaz bilindiği üzere dünyadaki Pandemi ( Korona Virüs ) sebebiyle yarım kalan antrenmanlar yüzünden daha da önemli bir hal almıştır.  Sağlık Bakanlığı talimatlarına uygun olarak aldığımız tedbirler ve yine sürece uygun olarak yeniden düzenlediğimiz antrenman programlarına göre çalışmalar Çorlu Şehit Metin Arslan A.İ.H.L.  spor salonunda yapılacaktır. 

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları  çocuklara sadece basketbol eğitim verilmiyor ve aynı zamanda çocukların sosyalleşebildiği çok önemli ortamlar oluşturuluyor.

Basketbol branşında uzman antrenörler eşliğinde, düzenli olarak dezenfekte edilen Çorlu daki modern spor tesislerimizde çocuklarımıza ve gençlerimize  basketbol eğitimi verirken aynı zamanda da neşeli güzel bir yaz tatilini onlara yaşatmaya gayret ediyoruz.  2016’da bir hayal kurduk. Kurduğumuz hayalin temelinde Ülkemiz de yeni efsane basketbolcu adaylarını ,  Avrupa’nın en iyi basketbol eğitim sistemiyle yetiştirmek. İşte biz de o hayalle yola çıktık. Efsane basketbolcuların yetiştiği Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini veren  Panathinaikos Basketbol Akademi  sistemiyle Çorlu da da çocuklarımıza basketbol kursu ve eğitimi vereceğiz.. 

Avrupa da basketbol ülkelerinde neler varsa Türkiye de de mevcut. Antrenörlerimiz  çocukların tek bir şeyle değil, sanatla, sporla yetişmelerini örnek gösteriyor ve hedef alıyor. Kış döneminde hafta içinde okul, hafta sonunda spor okullarımızdaki programlarla onları çok güçlü bir şekilde geleceğe taşımaya gayret ederken; Panathinaikos Yaz Okulları ile hafta içi sıcak yaz aylarında hem spor, hem eğlence hem de sosyalleşmelerini sağlamaya gayret edeceğiz. 

Çorlu Panathinaikos Basketbol Yaz Dönemi kurslarında , pandemi sebebiyle gruplarını maksimum 15 kişi ile sınırlandırdı.

Avrupa’nın en iyi basketbol akademisinin Türkiye geneli faaliyet gösteren ve 35 şubesinde , 4000 i aşkın 5-18 yaş arası kız-erkek çocuk ve gençlerimiz ile devam ettiğimiz antrenmanlara sizin de çocuğunuz kayıt olarak katılabilir.

Çorlu Panathinaikos Basketbol Yaz Dönemi kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıca başarılı çocuklarımız ve gençlerimiz Trakya Efsane Spor Kulübümüzde Lisanslı oyuncu olarak Basketbol federasyonun düzenlemiş olduğu liglerde maçlara katılacaklardır.

Okullarımızda Şehit ve Gazi çocuklarımıza ;  Anne ve Babası çalışmayan çocuklarımıza okullarımız ÜCRETSİZ.

Online Sporcu Kayıt için BURAYA tıklayınız.  

INSTAGRAM

Panathinaikos Basketbol Akademi , Türkiye Basketbol Okulları birliği üyesidir.

en iyi basketbol akademisi

güvenli basketbol okulu

güvenli basketbol okulu

efsane sensin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )