Bizden Haberler

Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu

Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu , Panathinaikos Kulübüne  ve Türk basketboluna yeni efsaneler kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına faaliyetlerini Türkiye de 7 yıldır, Çorlu da 6 yıldır sürdürmektedir.  Çorlu şubemiz ile birlikte Çorlu da  yüzlerce çocuk basketbol ile tanışırken, katılımcı sporcularımızın  basketbol yetenekleri de gelişti.

Çorlu Pao Basketbol Okulları’nda başarılı performans gösteren sporcularımız, lisanslı sporcu olarak Panathinaikos Alt yapı takımlarına katılma fırsatı da buldular. Basketbol akademimiz de 5-18 yaş aralığındaki kız-erkek çocuklar eğitim görmektedir.

Çorlu Panathinaikos Basketbol Okulu , efsane adaylarımıza basketbolun temel becerilerini kazandırmanın yanı sıra; sporu bir araç olarak kullanarak öğrenim ve sosyal hayatlarındaki gelişimlerine yardımcı olmayı, Panathinaikos   alt yapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve öz güven kazanmalarını sağlıyor. Ayrıca sporcuların, derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek oluyoruz.

Başarılı sporcular , Panathinaikos  altyapı takımlarında

lisanslı sporcu olarak oynama fırsatı yakalıyor…

Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Panathinaikos Basketbol Takımı maçlarına ve antrenmanlarına götürülen genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde lisanslı oyuncu olma şansı yakalıyor.

Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Panathinaikos Basketbol altyapı takımlarının seçmelerine davet ediliyor.

Basketbolcu adaylarının Basketbol Okulları’na kayıt olabilmeleri için veli beyanı ve geçerli sağlık raporu ibraz etmeleri gerekli ve yeterli  olacak. Veliler, çocuklarını aylık ya da sezonluk olarak kayıt ettirebilecek.

Bununla beraber basketbol okulunda her sporcu adayının gelişimi yakından takip ediliyor ve eğitmenleri tarafından Panathinaikos Türkiye Direktörlüğüne ve  antrenörlerine düzenli şekilde raporlanıyor.

BAŞVURU VE KAYITLAR İÇİN

 

Panathinaikos Basketbol Okulları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )