Bizden Haberler

Çerkezköy Panathinaikos Basketbol Okulu

Çerkezköy Panathinaikos Basketbol Okulu , Geleceğin Efsaneleri burada yetişiyor sloganıyla yola çıkan Avrupa’nın 113 yıllık köklü ve başarısı kazandığı KUPALARLA kanıtlanmış en iyi sistemiyle basketbol okulu çalışmalarını sürdüren Panathinaikos Basketbol Spor Okullarınına bağlı açılan Çerkezköy  Panathinaikos Basketbol Okulu şubemiz de , gençlerimizi , çalışmaları görmek, en kaliteli basketbol eğitimiyle ve bizlerle tanışmak için ücretsiz tanışma  ve deneme antrenmanlarına bekliyoruz.

Çerkezköy’ün  basketbol potansiyelini biliyoruz ve bunu daha geliştirmek için Çerkezköy / Tekirdağ da  basketbol kursu açtık.

Avrupa’nın en iyi basketbol spor okulu Panathinaikos Basketbol Okulları çok yakında 35. şube olarak Çerkezköy / Tekirdağ da  çalışmalarına başlıyor.

Çerkezköy  Panathinaikos Basketbol Kursu Direktörü Önder ÇETİN  ; biz yetenekli gençler aramıyoruz , amacımız  Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından lisanslı ve tecrübeli antrenörlerimizle birlikte tüm 5-10 yaş arası mini basketbol için ve 11-18 yaş arası çocuklarımızı ve gençlerimizi başarısı kanıtlanmış Panathinaikos basketbol kursu altyapı sistemiyle geleceğin efsane adayı basketbolcu olarak yetiştirmek istiyoruz diyor.

On-line kayıt olmak için BURAYA tıklayınız.

Çerkezköy  Panathinaikos Basketbol Okulu nda , Ayrıca açılışımıza özel  kayıt imkanları için acele ediniz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Facebook sayfamız için  BURAYA tıklayın.

www.paobasketturkiye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )