Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu , Panathinaikos Kulübüne  ve Türk basketboluna yeni efsaneler kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına faaliyetlerini sürdürecektir. Ayrıca Bodrum şubemiz ile birlikte Bodrum da  pek çok çocuk basketbol ile tanışırken, katılımcıların basketbol yetenekleri de ölçülecek. Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulları’nda başarılı performans gösteren katılımcılar, ilerleyen dönemde Panathinaikos Alt yapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecektir. Basketbol akademimiz de 5-18 yaş aralığındaki kız-erkek çocuklar eğitim görecektir.

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu , efsane adaylarımıza basketbolun temel becerilerini kazandırmanın yanı sıra sporu bir araç olarak kullanarak öğrenim ve sosyal hayatlarındaki gelişimlerine yardımcı olmayı, Panathinaikos   alt yapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve öz güven kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca katılımcıların derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek olacak.

Başarılı sporcular , Panathinaikos  altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak…

Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Panathinaikos maçlarına ve antrenmanlarına götürülecek olan genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde lisanslı oyuncu olma şansı yakalayacak.

Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Panathinaikos  altyapı takımlarının seçmelerine davet edilecek.

Basketbolcu adaylarının Basketbol Okulları’na kayıt olabilmeleri için veli beyanı ve geçerli sağlık raporu ibraz etmeleri gerekli olacak. Veliler, çocuklarını aylık ya da sezonluk olarak kayıt ettirebilecek.

Bununla beraber basketbol okulunda her sporcu adayının gelişimi yakından takip ediliyor ve eğitmenleri tarafından Panathinaikos Türkiye Direktörlüğüne ve  antrenörlerine düzenli şekilde raporlanıyor.

BAŞVURU VE KAYITLAR İÇİN

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu Baş Antrenörü 

Fatih OCAK

E-mail: bodrum@paobasketturkiye.com

INSTAGRAM 

Telefon: 0 552 202 76 50

türkiye basketbol federasyonu

basketbol okulları birliği

Başlık
Tarih
Sayfa/Yazı Adı
Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu
Derecelendirme
51star1star1star1star1star