Bizden Haberler

Pao Online Satış Mağazası

Kategoriler: Etiketler: , , ,

              Pao Online Satış Mağazası  

                Korona virüs ( corona virüs ) sebebiyle online satış mağazamız web sitemizde yayında. Akademilerimizde kullanılmakta olan antrenman, kamp malzemelerini sporcularımızın ve velilerimizin yeni normal sürece ( covid-19 ) uygun olarak ulaşmalarını sağlamak amacıyla yayına girmiştir.

                Ayrıca site üzerinden Sağlık Bakanlığı tavsiyelerine uygun olarak nakit para teması olmaması açısından kredi kartı ile ve uygun taksitli ödeme şartlarıyla akademi aidat sistemi de ouşturulmuştur. Taksit sayısına göre çeşitli oranlarda indirimler uygulanmaktadır.

                 Yeni online mağazamız ile ilgili sorularınız için akademi direktörleri ile iletişime geçebilirsiniz.

ON-LINE MAĞAZA için BURAYA tıklayınız.

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , ,

            Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları  , her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ,  hem geçen sezonun eksikliklerini tamamlama hem de yaz aylarındaki zamanımızı spor ile değerlendirmek için yapılan çalışmalardır. Bu yaz bilindiği üzere dünyadaki Pandemi ( Korona Virüs ) sebebiyle yarım kalan antrenmanlar yüzünden daha da önemli bir hal almıştır.  Sağlık Bakanlığı talimatlarına uygun olarak aldığımız tedbirler ve yine sürece uygun olarak yeniden düzenlediğimiz antrenman programlarına göre çalışmalar yapılacaktır. 

             Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları  çocuklara sadece basketbol eğitim verilmiyor ve aynı zamanda çocukların sosyalleşebildiği çok önemli ortamlar oluşturuluyor.

            Basketbol branşında uzman antrenörler eşliğinde, düzenli olarak dezenfekte edilen modern spor tesislerinde çocuklarımıza ve gençlerimize  basketbol eğitimi verirken aynı zamanda da neşeli güzel bir yaz tatilini onlara yaşatmaya gayret ediyoruz.  2016’da bir hayal kurduk. Kurduğumuz hayalin temelinde Ülkemiz de yeni efsane basketbolcuları Avrupa’nın en iyi basketbol eğitim sistemiyle yetiştirmek. İşte biz de o hayalle yola çıktık. Efsane basketbolcuların yetiştiği Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini veren  Panathinaikos Basketball Academy sistemiyle  çocuklarımıza basketbol eğitimi veriyoruz. 

              Avrupa da basketbol ülkelerinde neler varsa Türkiye de de mevcut. Antrenörlerimiz  çocukların tek bir şeyle değil, sanatla, sporla yetişmelerini örnek gösteriyor ve hedef alıyor. Kış döneminde hafta içinde okul, hafta sonunda spor okullarımızdaki programlarla onları çok güçlü bir şekilde geleceğe taşımaya gayret ederken; Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu ile hafta içi sıcak yaz aylarında hem spor, hem eğlence hem de sosyalleşmelerini sağlamaya gayret edeceğiz.

         Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları , pandemi sebebiyle gruplarını maksimum 12 kişi ile sınırlandırdı. Bu yüzden sınırlı bir kontenjanımız var. Kayıt için acele etmekte fayda var. kayıt için BURAYA tıklayabilirsiniz.

               Avrupa’nın en iyi basketbol akademisinin Türkiye geneli faaliyet gösteren 33 şubesinde , 2500 ü aşkın 5-18 yaş arası kız-erkek çocuk ve gençlerimiz için kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıca başarılı çocuklarımız ve gençlerimiz Trakya Efsane Spor Kulübümüzde Lisanslı oyuncu olarak Basketbol federasyonun düzenlemiş olduğu liglerde maçlara katılacaklardır.

               Okullarımızda Anne ve Babası çalışmayan çocuklarımıza , Şehit ve Gazi çocuklarımıza okullarımız ücretsizdir.

Online Sporcu Kayıt için BURAYA tıklayınız.  INSTAGRAM 

Panathinaikos Basketbol Akademi , Türkiye Basketbol Okulları birliği üyesidir.

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulları alınan tedbirler aşağıdaki gibidir.

türkiye basketbol federasyonu

basketbol okulları birliği

trakya efsane basketbol kulübü

Panathinaikos Basketbol Ara Yarı Yıl Tatil Hediyesi

Kategoriler: Etiketler: , , , , , ,

            Avrupa’nın en iyi basketbol akademisi Panathinaikos Basketball Academy Turkey’in ; Türkiye genelindeki 27 şubesinde 16-25 Kasım 2019 tarihleri arasında herhangi bir spor okuluna kayıtlı olmayan tüm 5-18 yaş arası çocuklarımıza Panathinaikos Basketbol Ara Yarı Yıl Tatil Hediyesi

            Panathinaikos Basketball Academy Turkey Genel Direktörü Önder Çetin, tüm akademilerimiz de şehit ve gazi çocukları , anne ve babası çalışmayan çocuklarımız zaten ücretsiz eğitim görüyordu;  şimdi de bir sosyal sorumluluk projesi olarak ara yarı yıl tatilinde hiçbir spor okuluna devam etmeyen ancak spor yapmak isteyen tüm cocuklarımıza ücretsiz eğitim vererek basketbol ile tanışmalarına vesile olacağız. Yapmaları gereken tek şey www.paobasketturkiye.com web sitemiz adresinden ön kayıt formu doldurmaları ve spor kıyafetleriyle şubelerimizin bulunduğu yerlerde antrenmanların yapıldığı salonlara gelmeleridir.

basketbol okulları birliği

türkiye basketbol federasyonu

trakya efsane basketbol kulübü

footer-logo

Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu

Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

           Lüleburgaz Doğa Koleji spor salonun da  Avrupa’nın en iyi basketbol akademisi Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu kapanışı dolayısıyla  tören düzenlendi.

          Panathinaikos Basketbol Okulları Türkiye Genel Direktörü Önder ÇETİN tarafından yapılan açıklamaya göre, yaz tatili boyunca Türkiye genelindeki 24 şubemiz de 1700 den fazla çocuğumuza basketbol eğitimi verilen Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu kapanış töreni gerçekleştirildi. Törene, Panathinaikos Basketbol Akademi Genel Direktörü, yöneticiler, antrenörler, öğrenciler ve veliler katıldı.

           Panathinaikos Basketbol Okulları Türkiye Genel Direktörü Önder ÇETİN , kapanış töreninde yaptığı konuşmada, bu yıl çok başarılı bir sezonun geçirildiğini ve Türkiye geneli 1700 den fazla öğrencinin sporla buluşturulduğunu bildirdi.

              Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulunda çocuklara sadece eğitim verilmediğini, çocukların sosyalleşebildiği çok önemli ortamları oluşturduklarını kaydeden Çetin, şöyle konuştu:

“Basketbol branşında uzman antrenörler eşliğinde, Lüleburgaz Doğa Kolejinin modern spor tesislerinde onlara basketbol eğitimi verirken aynı zamanda da neşeli güzel bir yaz tatilini onlara yaşatmaya gayret ettik 2016’da bir hayal kurduk. Kurduğumuz hayalin temelinde Ülkemiz de yeni efsane basketbolcuları Avrupa’nın en iyi basketbol eğitim sistemiyle yetiştirmek. İşte biz de o hayalle yola çıktık. Efsane basketbolcuların yetiştiği Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini veren  Panathinaikos Basketbol Okulları sistemiyle Lüleburgazlı çocuklarımızı da eğitiyoruz. Avrupa da basketbol ülkelerinde neler varsa Türkiye de de , Lüleburgaz da da mevcut. Antrenörlerimiz  çocukların tek bir şeyle değil, sanatla, sporla yetişmelerini örnek gösteriyor ve hedef alıyor. Ben bir veli olarak kendi çocuğuma bunları yapıyorum ve tavsiye ediyorum. Hafta içinde okul, hafta sonunda spor okullarımızdaki programlarla onları çok güçlü bir şekilde geleceğe taşıyalım istiyorum.”

Panathinaikos Basketbol Akademi  Yaz Spor Okulu , 5-18 yaş grubu kız-erkek çocuklar ve gençler için basketbol eğitiminin verildiği ve bu yaz 1700 den fazla çocuğun eğitim aldığı Yaz Spor Okulları yapılan törenle sona erdi. Velilerimiz çocuklarına başarı belgelerini takdim ederek onların sevinçlerine ortak oldular.

                Avrupa’nın en iyi basketbol akademisinin Türkiye geneli faaliyet gösteren 24 şubesinde 5-18 yaş arası kız-erkek çocuk ve gençlerimiz için kayıtlarımız devam etmektedir. Ayrıca başarılı çocuklarımız ve gençlerimiz Trakya Efsane Spor Kulübümüzde Lisanslı oyuncu olarak Basketbol federasyonun düzenlemiş olduğu liglerde maçlara katılacaklardır. Okullarımızda Anne ve Babası çalışmayan çocuklarımıza , Şehit ve Gazi çocuklarımıza okullarımız ücretsizdir.

Online Sporcu Kayıt için BURAYA tıklayınız.  INSTAGRAM 

Panathinaikos Basketbol Akademi , Türkiye basketbol okulları birliği üyesidir.

türkiye basketbol federasyonu

basketbol okulları birliği

 

 

Trakya Efsane Spor Kulübü

Trakya Efsane Spor Kulübü

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , , ,

                 Trakya Efsane Spor Kulübü 2019 yılında Panathinaikos Basketbol Akademi Türkiye spor okullarındaki 5-18 yaş grubu kız-erkek öğrencilerden oluşan ve Türkiye Basketbol Federasyonun düzenlediği          U10 , U11, U12, U14, U16 , U18 liglerinde ve özel liglerde mücadele etmek için kurulmuştur.

                         Sporcularımızın almış olduğu eğitimler sonucu rekabetçi ve maç ortamında, ne kadar geliştiklerini, eksikliklerinin neler olduğunu, hangi konularda yeterli;  hangi konularda yetersiz kaldığını görmek ve bunlar ile ilgili antrenman programları yeniden düzenleyerek, ekstra çalışmalar ile bu eksikliklerin giderilmesi  amaçlanmaktadır.

                         Pao Basketbol Okullarında maç kazanmak tan öte sporcularımızın gelişimi ve sporcularımızı  zeki, çevik, ahlaklı  olarak yetiştirmeyi ilke edinmiş ve kişisel gelişimleri önemsenmiştir.  Trakya Efsane Spor Kulübü bu açıdan çok önem verdiğimiz bir projedir. Başarısı kanıtlanmış Avrupa’nın en iyi eğitimini alan sporcularımızın da kulüp maçları sayesinde kendilerini görme şansı olacaktır.

                                Bize katılmak için BURAYA tıklayınız.

türkiye basketbol federasyonu

footer-logo

Pao Basketbol Okulları Kış Dönemi Kapanış

Pao Basketbol Okulları Kış Dönemi Kapanış

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , ,

            Avrupanın en iyi basketbol okulu  Pao Basketbol Okulları Kış Dönemi Kapanış   töreni Lüleburgaz ve Çorlu şubelerinde sporcu ve ailelerin katılımıyla gerçekleşti.

            Pao Basketbol Okulları Kış Dönemi Kapanış töreninde kış dönemi çalışmalarını başarıyla tamamlayan 5-18 yaş arası kız-erkek sporcuların başarı belgeleri dağıtıldı.

            Pao Basketbol Akademi Türkiye Genel Direktörü Önder ÇETİN ,Türkiye geneli 24 basketbol okulumuz da yaklaşık 1600 sporcumuz kış dönemi çalışmalarını başarıyla tamamlamış ve efsane basketbolcu olmaya bir adım daha yaklaşmışlardır. 

             Kış dönemi çalışmalarını tamamlayıcı nitelikteki Yaz Okulu çalışmalarımız basketbol akademilerimiz de devam ediyor. Tüm velilerimizi, çocuklarımızı Türkiye genelindeki basketbol okullarımıza ve Trakya daki Lüleburgaz ve Çorlu şubelerimiz deki sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmaları için okullarımıza davet ediyoruz.

             Online kayıt için BURAYA tıklayınız.

             Sosyal Medya hesaplarımızı takip için BURAYA tıklayınız.

Detaylı bilgi için 0 532 403 47 07

Pao Basketbol Akademi

 

 

 

 

Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu

Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , ,

               Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu , Geleceğin Efsanesi SEN OL sloganıyla yola çıkan Avrupa’nın 111 yıllık köklü ve başarısı kanıtlanmış en iyi sistemiyle basketbol okulu çalışmalarını sürdüren Panathinaikos Basketbol Spor Okullarınına baglı açılan  Sivas Panathinaikos Basketbol Akademi şubemiz de , gençlerimizi çalışmaları görmek, en kaliteli basketbol eğitimiyle ve bizlerle tanışmak için ücretsiz tanışma  ve deneme antrenmanlarına bekliyoruz.

                Sivas ın basketbol potansiyelini biliyoruz ve bunu daha geliştirmek için Sivas ta basketbol okulu açtık.

          Avrupanın en iyi basketbol spor okulu Panathinaikos Basketbol Okulları , 17 Haziran 2019  da Sivas ta çalışmalarına başladı.  

               Çalışmalarını Sivas Lisesi Spor Salonunda  yapan  Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu Direktörü Kaan KARASU  ; biz yetenekli gençler aramıyoruz , amacımız  Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından lisanslı ve tecrübeli antrenörlerimizle birlikte tüm 5-10 yaş arası mini basketbol için ve 11-18 yaş arası çocuklarımızı ve gençlerimizi başarısı kanıtlanmış Panathinaikos basketbol altyapı sistemiyle geleceğin efsane adayı basketbolcu olarak yetiştirmek istiyoruz diyor.

On-line kayıt olmak için BURAYA tıklayınız.

        Sivas Panathinaikos Basketbol Okulu nda , Ayrıca açılışımıza özel  kayıt imkanları için acele ediniz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

 

 

İletişim için : Kaan KARASU  Tel: 0 507 660 20 40

                         Ali Galip AKSOY Tel: 0 507 370 46 07

Facebook sayfamız için  BURAYA tıklayın.

www.paobasketturkiye.com

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu

Kategoriler: Etiketler: , , , , ,

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu , Panathinaikos Kulübüne  ve Türk basketboluna yeni efsaneler kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına faaliyetlerini sürdürecektir. Ayrıca Bodrum şubemiz ile birlikte Bodrum da  pek çok çocuk basketbol ile tanışırken, katılımcıların basketbol yetenekleri de ölçülecek. Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulları’nda başarılı performans gösteren katılımcılar, ilerleyen dönemde Panathinaikos Alt yapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecektir. Basketbol akademimiz de 5-18 yaş aralığındaki kız-erkek çocuklar eğitim görecektir.

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu , efsane adaylarımıza basketbolun temel becerilerini kazandırmanın yanı sıra sporu bir araç olarak kullanarak öğrenim ve sosyal hayatlarındaki gelişimlerine yardımcı olmayı, Panathinaikos   alt yapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve öz güven kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca katılımcıların derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek olacak.

Başarılı sporcular , Panathinaikos  altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak…

Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Panathinaikos maçlarına ve antrenmanlarına götürülecek olan genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde lisanslı oyuncu olma şansı yakalayacak.

Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Panathinaikos  altyapı takımlarının seçmelerine davet edilecek.

Basketbolcu adaylarının Basketbol Okulları’na kayıt olabilmeleri için veli beyanı ve geçerli sağlık raporu ibraz etmeleri gerekli olacak. Veliler, çocuklarını aylık ya da sezonluk olarak kayıt ettirebilecek.

Bununla beraber basketbol okulunda her sporcu adayının gelişimi yakından takip ediliyor ve eğitmenleri tarafından Panathinaikos Türkiye Direktörlüğüne ve  antrenörlerine düzenli şekilde raporlanıyor.

BAŞVURU VE KAYITLAR İÇİN

Bodrum Panathinaikos Basketbol Okulu Baş Antrenörü 

Fatih OCAK

E-mail: bodrum@paobasketturkiye.com

INSTAGRAM 

Telefon: 0 552 202 76 50

türkiye basketbol federasyonu

basketbol okulları birliği

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

               Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu

                Her yıl 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında  kış spor okullarımızın devamı ve tamamlayıcı niteliğindeki geleneksel basketbol yaz okulu , Avrupanın En İyi basketbol okulu Panathinaikos Basketbol Spor Okulları şubelerinde yapılacaktır. Kış spor okullarımıza kayıtlı öğrencilerimize ilave olarak kontenjanlar dahilinde yaz dönemi için öğrenci kayıtları alınacaktır. 

               Hafta içi 2 gün olarak yapılacak çalışmalar için kayıtlarımız kontenjanlar dahilinde başlamış ve devam etmektedir.

 Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu ile çocuklarımız hem Euroleague en çok kazanan ve NBA en çok oyuncu gönderen Panathinaikos Basketbol un başarısı kanıtlanmış basketbol eğitimini alacaklar hem de Türkiye Basketbol Federasyonu Antrenör lisansına sahip profesyonel lisanslı antrenörleri liderliğinde  önce iyi insan, sonra iyi bir sporcu ve sonra da yeteneği varsa geleceğin efsane adayı basketbolcu olmalarına yardımcı olunacaktır hem de eğlenecekler. Basketbol okullarımız da her 10 öğrenciye 1 Profesyonel Antrenör düşmektedir, her sporcuya yaşına uygun 1 top, gruplarımız max 16 kişidir.

                 Detaylı bilgi için BURADAN ÖN KAYIT YAPTIRABİLİR   siniz.

                  Bizi  SOSYAL MEDYA hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 

Panathinaikos Basketbol Yaz Okulu  5-18 yaş arası çocuklarımıza ve gençlerimize açıktır.

türkiye basketbol federasyonu

basketbol okulları birliği

Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu

Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , , ,

                  Türkiye geneli 20 şubede faaliyet gösteren Panathinaikos Basketbol Okulları 21. şubesini Diyarbakır da 18 Mayıs 2019 Cumartesi açıyor. Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu  çok yakında Diyarbakır’ın en iyi okulu Diyarbakır Yediiklim Okullarında faaliyetlerini sürdürecek.

                   111 yıllık köklü bir kulüp olan Panathinaikos Basketbol Kulübü geleceğini garantiye almak adına dünyanın birçok ülkesinde basketbol akademileri açıyor ve buralarda başarısı ispatlanmış basketbol eğitim sistemiyle yeni efsanelerini yetiştirmeyi amaçlıyor. Sayısız Efsane basketbolcu yetiştiren kulüp aynı zamanda NBA e en çok oyuncu gönderen ve Basketbol de Avrupanın en büyük kupası Euroleague 6 kez ile en çok kazanan takım. Diyarbakır Yediiklim Koleji spor salonunda yapılacak antrenmanlar ile Diyarbakırlı çocuk ve gençlerimizi yetiştirmeye başlıyacak

            Panathinaikos Basketbol Kurslarında  pek çok çocuk basketbol ile tanışırken , çocuklarımızın basketbol yetenekleri de ölçülür. Basketbol Okullarımızda başarılı performans gösteren gençlerimiz, ilerleyen dönemde Panathinaikos Basketbol Altyapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecek. 5-18 yaş aralığındaki çocukların ve gençlerin  katılabileceği Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu seni bekliyor.

                    Amacımız , Avrupanın en iyi basketbol alt yapı eğitimiyle geleceğimizin teminatiı cocuklarımızı önce iyi insan, sonra ahlaklı, saygılı ve sağlıklı bireyler olmalarına yardımcı olmak ve son olarak ta yetenekli ve çalışkan ise efsane bir basketbolcu olmalarını sağlamaktır. 

               Diyarbakır Panathinaikos Basketbol Okulu sınırlı sayıdaki kontenjanlarımız için kayıtlarımız başlamıştır . Ön başvuru için BURADAN başvuru yapabilirsiniz. 

                         Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

                    İletişim için Baş Antrenör: Özgür BÜYÜK   Telefon : 0 505 348 28 01