Bizden Haberler

BİR SONRAKİ EFSANE SENİN AKADEMİN DEN ÇIKABİLİR

Akademi Başvurusu

BİR SONRAKİ EFSANE SENİN AKADEMİN DEN ÇIKABİLİR;

Spor okulunuz var veya yeni bir spor okulu açmayı düşünüyorsanız size kaçırılmaz bir fırsat Akademi Başvurusu yapabilirsiniz. Yunanistan basketbol ekolü olan ve sayısız başarılara imza atan Panathinaikos Basketbol Kulübünün tüm dünya da yeni akademiler kurarak ; başarısı kanıtlanmış sistemiyle çocukların ve gençlerin yetişmesine katkıda bulunmak ve geleceğini garanti altına almak istiyor.

Euroleague 6 kez ile en fazla kazanan takım olan ve bu kupaları kazanırken de kendi yetiştirdiği oyuncuların çoğunlukta olduğu takımlarla kazanması da bunun bir göstergesidir.

Bu amaçla yola çıkan Panathinaikos Basketball Academy Türkiye de yeni bir yapılanmaya gitmiş ve çalışmalarına başlamıştır.

Panathinaikos Basketball Academy merkez tarafından da onaylanan antrenörler belirli periyotlarla eğitime tabi tutulacak  Panathinaikos sistemine adapte olmaları sağlanacaktır.

Antrenörlerde aranan ilk ve en önemli kriterimiz ; antrenörlerimizin idealist olması ve oyuncu yetiştirmeye önem vermesidir.

Ayrıca antrenmanların yapılacağı salonun uygun olması ve en az 1 yıllık bir antlaşma olması gerekmektedir.

Patenti Panathinaikos Basketball Academy e  ait olan Basket Pad sistemiyle oyuncuların test sonuçları ve gelişimleri düzenli olarak antrenörler tarafından sisteme girilir ve hem Panathinaikos merkez tarafından hem Panathinaikos Türkiye tarafından;  hem de sporcunun ailesine verilecek şifre ile internet üzerinden çocuğun gelısımı ailesi tarafından da takıp edilir Potansıyel oldugu tespit edilen çocuklarımız Yunanaistan’a Panathinaikos  Basketball Academy nin Try-Out larına katılma hakkı kazanır.

Akademilerde yapılacak antrenman teknikleri tamamıyla Panathınaıkos Basketball Academy merkezdeki sistem  ile uyumlu olacaktır.

Akademilerimiz dünyanın diğer ülkelerinde bulunan Panathınaıkos Basketball Academyleriyle belirli periyotlarda maçlar yaparak çocuklarımızın uluslararası tecrübe kazanması da hedeflenir. Ayrıca Türkiye Basketbol Federasyonu resmi ligleri ve özel liglere Pilot takımımız olan TRAKYA EFSANE SPOR KULÜBÜ ile maçlara katılmaktayız. 

INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ

6 Euroleague Şampiyonluğu

basketbol okulu franchise

güvenli basketbol okulu

TBF LOGO

pao basket logo

 

 

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )