Bizden Haberler

Beylikdüzü Panathinaikos Basketbol Okulu

Beylikdüzü Panathinaikos Basketbol Okulu , Türk basketboluna yeni efsane basketbolcular kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına faaliyetlerini sürdürecektir. Ayrıca Beylikdüzü İstanbul şubemiz ile birlikte İstanbul da  pek çok çocuğumuz basketbol ile tanışırken, katılımcıların basketbol yetenekleri de ölçülecek. Beylikdüzü Panathinaikos Basketbol Okulu’nda başarılı performans gösteren katılımcılar, ilerleyen dönemde Panathinaikos Alt yapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecektir. Basketbol akademimiz de 5-18 yaş aralığındaki kız-erkek çocuklar eğitim görecektir.

Beylikdüzü Panathinaikos Basketbol Okulu , efsane adaylarımıza basketbolun temel becerilerini kazandırmanın yanı sıra sporu bir araç olarak kullanarak öğrenim ve sosyal hayatlarındaki gelişimlerine yardımcı olmayı, Panathinaikos   alt yapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve öz güven kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca katılımcıların derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek olacak.

Başarılı sporcular, Panathinaikos Basketbol altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak…

Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Panathinaikos Basketbol maçlarına ve antrenmanlarına götürülecek olan genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde lisanslı oyuncu olma şansı yakalayacak.

Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Panathinaikos Basketbol altyapı takımlarının seçmelerine davet edilecek.

Basketbolcu adaylarının Basketbol Okulları’na kayıt olabilmeleri için veli beyanı ve geçerli sağlık raporu ibraz etmeleri gerekli olacak. 

Bununla beraber basketbol okulunda her sporcu adayının gelişimi yakından takip ediliyor ve eğitmenleri tarafından Panathinaikos Türkiye Direktörlüğüne ve  antrenörlerine düzenli şekilde raporlanıyor.

ONLINE BAŞVURU VE KAYITLAR İÇİN

pao basket logo

güvenli basketbol okulu

tbf

Panathinaikos Basketbol
Tarih
Sayfa/Yazı Adı
Beylikdüzü Panathinaikos Basketbol Okulu
Derecelendirme
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınızı Yazın...
Bize Yazın
#BuradaEfsaneSensin
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Avrupa'nın En İyi ve Güvenli Basketbol Okulu Panathinaikos Basketbol Okulları. ( Lütfen bilgi almak istediğiniz şube adını belirtiniz ( Şehir/İlçe ) )